En büyük Markalar artık tek çatı altında!

Kuzey Kıbrıs’ın en yeni online moda perakendecisi Sharaf Fashion Store’a hoş geldiniz.

Sharaf Grubu markasının son yenilikçi girişimiyle, sizleri dünyanın dört bir yanından çeşitli giyim ve aksesuarlarla buluşturuyoruz.

Moda dünyasından 40’tan fazla markayı parmak uçlarınızda bir arada getirdiğimiz tüm ürünlerimiz orijinal, etiketli ve de uygun fiyatlarla artık Kuzey Kıbrıs’ta.

 

Doğruca kapınıza teslim.

Sharaf ile alışveriş yapmak her zaman kolaydır – online moda mağazamıza göz atın, seçtiklerinizi alışveriş sepetine ekleyin, iletişim ve ulaşım bilgilerinizi girin ve rahatınıza bakın!

Siparişinizi Kuzey Kıbrıs’ta her adrese ücretsiz teslim ediyoruz – ve dahası, siparişinizi aldığınızda kapıda ödeme yapma seçeneğiniz var.

Verilen tüm siparişler Lefkoşa’daki 1000m2 depomuzdan 2 – 3 iş günü içerisinde doğrudan sizlere gönderilmektedir.  

İletişimde kalalım.

Bültenimize abone olarak en yeni gelen ürünleri, indirim ve promosyonlarımızdan haberdar olun ve de resmi Facebook ve Instagram “Sharaf Fashion Store” sayfalarımız üzerinden takipte kalın.   

Başka markalar, farklı çeşitler veya başka bir şeyle bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, fashion@sharafstore.com aracılığıyla bize yazmaktan çekinmeyin. Daha fazla bilgi için SSS sayfamızı da ayrıca ziyaret edebilirsiniz.   

Tarz Ol, Şık Kal, Modaya Gel.